Oferta promocyjna dla członków związku w Świętokrzyskim

Oferta promocyjna dla członków związku w Świętokrzyskim

Zapraszamy członków NSZZ Solidarność z ważną legitymacją związkową do skorzystania ze specjalnej oferty na rozrywkę w Regionie Świętokrzyskim:

Kieleckie Centrum Kultury

Zapraszamy członków NSZZ Solidarność posiadających ważną legitymację związkową do skorzystania ze specjalnej oferty – 10% zniżki od ceny biletu na wszystkie imprezy organizowane przez Kieleckie Centrum Kultury.

Kieleckie Centrum Kultury jest jedną z największych instytucji kultury w regionie, oferującą szeroki zakres działalności artystycznej, kulturalnej i edukacyjnej. Znajdują się w nim dwa teatry, telewizja, stowarzyszenia, fundacje i ponad 30 różnych instytucji prywatnych. Organizuje i obsługuje przeszło 40 imprez miesięcznie o randze regionalnej i ogólnopolskiej, takie jak festiwale, koncerty, konkursy czy wystawy. Wśród stałych wydarzeń znajdują się m.in. Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów Mody, Targi Jazzowe oraz Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny. KCK zapewnia otwarty dostęp do kultury i sztuki dla różnych grup społecznych, promując różnorodne formy artystyczne i organizując wydarzenia z udziałem najbardziej znanych artystów. Dzięki wsparciu zewnętrznemu, centrum rozwija swoją ofertę oraz inwestuje w nowe projekty i wyposażenie. Współpracuje również z instytucjami partnerskimi, tworząc wyjątkowe miejsca na mapie kulturalnej miasta. Misją KCK jest pielęgnowanie polskiego dziedzictwa kulturowego oraz zapewnienie inspirującej i dostępnej kultury dla wszystkich.


Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno

Zapraszamy członków NSZZ „Solidarność” z ważną legitymacją związkową do skorzystania z naszej specjalnej oferty – 15% rabatu na wybrane atrakcje w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno. Rabat obejmuje zakup karnetów narciarskich, wstępu na Aleję Miniatur, Park linowy oraz Lunapark. Oferta jest skierowana dla posiadaczy ważnej legitymacji członkowskiej oraz członków ich najbliższej rodziny. Aby skorzystać z zniżki związkowej, wystarczy pokazać ważną legitymację związkową przy wejściu.

Park Rozrywki i Miniatur SabatKrajno oferuje wiele atrakcji m.in.: Aleję Miniatur, gdzie zobaczysz ponad 60 miniatur z całego świata wykonanych w skali 1 do 25, umieszczonych na malowniczym zboczu góry; Park Linowy z 6 trasasami o zróżnicowanym stopniu trudności, Lunapark – idealny dla miłośników dobrej zabawy oraz stację narciarską, która oferuje najdłuższe trasy zjazdowe w centralnej Polsce, profesjonalną szkółkę narciarską oraz wypożyczalnię sprzętu.


Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Zapraszamy członków NSZZ „Solidarność” do skorzystania z wyjątkowej oferty -10% na bilety wstępu do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie dla członków związku oraz członków ich najbliższej rodziny. Aby skorzystać z rabatu wystarczy okazać ważną legitymację związkową przy zakupie biletów.

W Centrum Bajki w Pacanowie każdy może poczuć się jak bohater ulubionej opowieści. Dzięki różnorodnym atrakcjom i wydarzeniom kulturalnym, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi magii i nauki. W Centrum Bajki czekają na Was interaktywne wystawy, warsztaty, spektakle teatralne i wiele innych atrakcji dla całej rodziny.


Zoo Leśne Zacisze

ZOO Leśne Zacisze przygotowało specjalną ofertę dla członków NSZZ „Solidarność” z ważną legitymacją związkową – teraz otrzymasz 10% rabatu na bilet wstępu. Aby skorzystać z naszej specjalnej oferty, wystarczy przedstawiać swoją ważną legitymację związkową NSZZ „Solidarność” w kasie.

ZOO Leśne Zacisze znajduje się w malowniczej okolicy to doskonałe miejsce na spacer wśród egzotycznych zwierząt, relaks w otoczeniu zieleni oraz naukę o różnorodności fauny i flory. Znajduje się tu ponad 100 gatunków zwierząt z 6 kontynentów!