LISBUD w Pstrągowej z 10% rabatem

Odśwież Swój Dom z 10% Zniżką w LISBUD dla Członków NSZZ „Solidarność”

Zakład Instalacyjno-Budowlany „LISBUD” Paweł Lisowski ma przyjemność zaprosić wszystkich członków NSZZ „Solidarność” do skorzystania z wyjątkowej oferty – 10% zniżki na szeroki asortyment produktów niezbędnych do remontu i odświeżenia domu. Oferujemy wysokiej jakości farby, lakiery, materiały budowlane oraz produkty ogrodniczo-chemiczne, które pomogą Ci zrealizować wszystkie plany związane z domowymi projektami.

Co Oferujemy?

• 10% Zniżki na cały asortyment dla członków NSZZ „Solidarność”.
  • Szeroki Wybór Produktów: Farby, lakiery, materiały budowlane i ogrodniczo-chemiczne.
  • Profesjonalne Doradztwo: Nasi eksperci są gotowi, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Lokalizacja:

• Adres: ul. Pstrągowa 34, zapraszamy do naszego sklepu firmowego.

Kontakt:

Dlaczego Warto Skorzystać z Naszej Oferty?

Inwestując w jakość produktów z LISBUD, dołączasz do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie trwałość i estetykę wykonania. Nasze produkty sprawdzą się w każdym projekcie, od małych renowacji po kompleksowe remonty. Dzięki zniżce dla członków NSZZ „Solidarność”, Twoje projekty domowe mogą zostać zrealizowane szybciej i taniej.

Nie czekaj, skorzystaj z oferty i zacznij swoje remontowe projekty z LISBUD już dziś!